24 godziny z…

to projekt Ewy Suchożebrskiej, który powstał w ramach programu „Kuźnia Projektów V” Centrum Kultury AGORA jako cykl fotoreportaży i wywiadów z mieszkańcami wrocławskiego Osiedla Karłowice-Różanka.

W ramach projektu zrealizowano jedenaście wywiadów ze wspaniałymi osobami, które działają lub mieszkają na terenie naszego Osiedla. Każdy wywiad jest inny, gdyż bohaterowie i redaktorzy byli bardzo różnorodni. Opowiadając o życiu przybliżają nam swoje pasje, działania i marzenia. Dowiadujemy się też, jak zaczęła się ich aktywność i co ich motywuje do pokonywania codziennych trudności. W wywiadach pojawia się wiele ciekawych miejsc znajdujących się na naszym Osiedlu, które warto poznać a nawet odwiedzić. Fotoreportaże powstały ze zdjęć udostępnionych nam przez naszych bohaterów oraz Centrum Kultury AGORA.

Celem głównym projektu była chęć pokazania mieszkańcom ich samych. Udowodnienia jacy są różnorodni i podobni jednocześnie. Dlatego liczymy, że po zwiedzeniu wystawy będziecie Państwo przekonani, iż na naszym Osiedlu mieszkają i działają wspaniali ludzie, zaangażowani, pełni pasji i gotowości do dzielenia się nią z innymi.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportaży i wysłuchania wywiadów z naszymi bohaterami.