Razem możemy więcej – wzmocnienie samoorganizacji mieszkańców Jawora, Sławy i Wrocławia

zapraszamy do udziału w naszym nowym projekcie – „Razem możemy więcej – wzmocnienie samoorganizacji mieszkańców Jawora, Sławy i Wrocławia”

Uwaga! Mieszkańcy Sława, Jawora, Wrocławia (Osiedle Sołtysowice)

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym nowym projekcie – „Razem możemy więcej – wzmocnienie samoorganizacji mieszkańców Jawora, Sławy i Wrocławia”, którego celem głównym jest zaangażowanie mieszkańców do opracowania rozwiązań problemów lokalnej społeczności oraz ich wdrożenia dzięki środkom projektowym (do 15 tys. PLN na każdą miejscowość).

📢OD CZEGO ZACZYNAMY?
Już niebawem, bo w dniach 7-9 czerwca zapraszamy Was na wyjazd sieciująco-integracyjno-szkoleniowy pt.: „Lider partycypacji społecznej”, który odbędzie się w Miliczu w Ośrodku BOROWIK noclegimilicz.pl
Zaczynamy w piątek o 18:00, a zakończymy ok. 14:00 (po obiedzie) w niedzielę. Koszty pobytu (noclegi, wyżywienie oraz warsztaty) są opłacone ze środków projektu.

📢DLACZEGO WARTO?
Jeżeli macie pomysł na lokalne działanie, które rozwiązuje jakiś problem lub odpowiada na potrzeby lokalnej społeczności (dzieci, młodzieży, dorosłych lub seniorów) to ten projekt jest właśnie dla Was.

👌Dla nas, ważna jest Wasza chęć i gotowość do włączenia się w działania na rzecz lokalnej społeczności – nasz projekt skupia się na sprawach dla Was ważnych – nie ma narzuconych tematów ani rozwiązań.

👍Zapraszamy osoby w każdym wieku (18+), bez względu na dotychczasowe doświadczenie i posiadaną wiedzę – nasi eksperci towarzyszą Wam na każdym etapie realizacji projektu, a zakres merytoryczny pozwoli Wam zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, które potwierdzimy🏆certyfikatem Lider Partycypacji Społecznej Fundacji Emma.

📢JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
Zgłoszenia na wyjazd 7-9 czerwca przyjmujemy na adres email warto.pytac@emma.org.pl do 6 czerwca!

CO WAS JESZCZE CZEKA?
W ramach projektu:
– przygotujecie się do bycia lokalnym liderem partycypacji społecznej,
– zwiększycie swoje kompetencje w zakresie pracy metodą Design Thinking,
– opracujecie i zrealizujecie autorskie pomysły na rozwiązania problemów/potrzeb lokalnej społeczności.

LICZYMY NA WAS!